Firma AREX posiada bardzo duże doświadczenie w budowie domów w technologii konstrukcji szkieletu drewnianego. W budowie wykorzystujemy tylko nowoczesne, pewne i sprawdzone technologie bo to jest podstawa utrzymania dobrej pozycji na rynku. Jednak czym byłaby nowoczesna technologia bez ludzi, którzy specjalizują się w konkretnych dziedzinach?

Pracownicy naszej firmy to specjaliści z poszczególnych dziedzin branży budowlanej. Ich wieloletnie doświadczenie daje gwarancję należytego wykonania wszystkich prac związanych z budową nowego domu. Nasi klienci mogą liczyć na ich wskazówki, rady oraz fachową pomoc na każdym etapie budowy wymarzonego domu. Firma AREX do dyspozycji swoich klientów posiada kadrę architektów, geodetów, kierowników budowy oraz ekipy montażowe z doświadczeniem, które gwarantują klientom najwyższą jakość wykonanych prac, dokładność oraz terminowość. A co najważniejsze, nasi pracownicy systematycznie podnoszą swoje umiejetności i kwalifikacje, a także poszerzają swoją wiedzę o nowe koncepcje w budownictwie, usługi oraz materiały.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz narzędziami, jak również posiadamy własne samochody dostawcze i ciężarowe. Dzięki temu wszystkie zlecone nam prace są zawsze przygotowane i zorganizowane z precyzją i na czas.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Jesteśmy przekonani, że współpraca z firmą AREX będzie prawdziwą przyjemnością !