Firma AREX jest przedsiębiorstwem z tradycjami i ma wyrobioną pozycję na Rynku Europejskim. Jako jedyna firma w Polsce wykonuje domy w różnych technologiach wykonania począwszy od konstrukcji szkieletowych, przez płazy na balach kończąc. Budujemy również z prefabrykantów - gotowych elementów domów, które montuje się na budowie u klienta, po wcześniejszym przygotowaniu logistycznym. Dzięki temu montaż odbywa się czterokrotnie szybciej oraz metodą tradycyjną z nowoczesnych materiałów, atestowanych o wysokich parametrach jakościowych. 

Oferujemy Państwu także profesjonalne wykonastwo domów drewnianych z bali litych bądź klejonych warstwowo w technologii pióro- wpust, jak również w typowo góralskim stylu- płazów oraz półbali litych mszowych warkoczem drzewnym. Jesteśmy firmą z wieloletnim, wielopokoleniowym doświadczeniem, która ciągle udoskonala swoje umiejętności, co owocuje jakością budowy domów oraz wpływa na standard późniejszego mieszkania. 

Wychodząc na przeciw potrzebom i wymaganiom naszych klientów, Firma Z.P.R.B. Arex oferuje profesjonalne wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych, tradycyjnych, góralskich, domów z bali i płazów. Jesteśmy firmą, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie, a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych gór.