Spiżarnia - mała czy duża, ale być musi! Taka z prawdziwego zdarzenia, która wszystko skryje i będzie obiektem radości każdego domownika, bo gdzie jak nie tam pysznią się uwięzione w słoikach skarby lata? Tam każdy łasuch wyszpera zawsze coś dla siebie!

Boże Narodzenie - dekoracje, potrawy, które jemy tylko raz do roku i niezapomniane chwile spędzone razem z rodziną.

Każdy domek może zostać ocieplony. Domek drewniany jest ocieplony od wewnątrz.

Oświetlenie zewnętrzne domu może być atrakcyjną deklaracją wejścia, elewacji, ścieżki i ogrodu. A po zapadnięciu zmroku pozwoli Ci poczuć się bezpieczniej i pewniej.

Babska sprawa, czyli toaletka w każdym mieszkaniu. Prawdopodobnie nie ma na świecie kobiety, która nie ma problemu z przechowywaniem swoich ubrań, biżuterii, dodatków oraz kosmetyków.

Kolor podłogi wyznacza styl i atmosferę wnętrza. Zobacz, jakie są plusy jasnych podłóg i do jakich pomieszczeń je wprowadzać. Jak wybrać podłogę do mieszkania ?

Ławka - klasyk małej architektury. Pięknie współgra z zielenią, a swoje miejsce znajdzie w ogrodzie, na tarasie i balkonie. Doskonale łamie monotonię i jak żaden inny mebel funduje taki klimat, że rozmowa w jej towarzystwie "klei się" nadzwyczaj lepko.

Jaka deska na taras i właściwie dlaczego w ogóle deska? Z drewnem wszyscy jesteśmy oswojeni. Jest przyjemne dla oka i miłe w dotyku, dobrze czujemy się w jego towarzystwie.

Jak je wykorzystać we wnętrzu? Meble z palet nie wychodzą z mody. Dlaczego?

Wejście do domu to jego wizytówka, dlatego warto je pięknie zaaranżować. Ganek i weranda stanowią elementy budynku w strefie wejścia - w formie przybudówki z zewnętrznymi schodami.