Witamy!!! 

Oferujemy do sprzedaży widokowe działki budowlane położone w miejscowości Jeleśnia w województwie śląskim, w powiecie żywieckim. Działki wraz z zabudową rekreacyjną, letniskową oraz mieszkalną.

Obecnie w swojej ofercie posiadamy kilka działek budowlanych położonych w w/w miejscowości. 

Działki posiadają media: woda, prąd, telefon, kanalizacja.

Mają idealną lokalizację. Blisko do sklepu, szkoły, ośrodka zdrowia, a także na przystanek. Lokalizacja ponadto umożliwia dobrą komunikację samochodem.

Działki z przepięknym widokiem na wspaniałe, polskie góry, które zapierają dech w piersiach każdemu z nas. To miejsca, gdzie w pełni się zrelaksujesz, uwolnisz od problemów zwykłego dnia. Widok górskich, cudnych okolic z pewnością zrekompensuje każdy trud z jakim się napotkasz !

W Jeleśni piękna, zabytkowa karczma, supermarkety oraz nowoczesne hotele, w których relaks będzie prawdziwą przyjemnością.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do obejrzenia działek.

Kontakt: 601853006, 887040409, 726050510

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.